Neděle, 4 června, 2023
novinky
- Advertisement -Newspaper WordPress Theme
Rady a NávodyZahrávala jsem si s city dvou chlapů. Nakonec se však všechno obrátilo...

Zahrávala jsem si s city dvou chlapů. Nakonec se však všechno obrátilo proti mně

Zřejmě každý z nás se ocitl v situaci, kdy byl pro toho druhého jen zábavkou nebo jen jakýmsi vyplněním času. Mnoho z těchto lidí se nevědomky rozhodlo tento úděl posunout dál – ale ne pořád to vypadá tak bezstarostně, jak se zdá…

S Matoušem jsem se poznala na začátku léta. Už od prvního okamžiku se mi líbil, ale měla jsem pocit, že já u něj nevzbuzuji zájem, a tak jsem netlačila na pilu, jen ho platonicky obdivovala. Bavili jsme se jako staří přátelé, ale nikdy ne sami, většinou jsme byli ve společnosti dalších lidí a nakolik byl přátelští ke každému, nepřipisovala jsem tomu speciální pozornost.

Jednoho dne jsem se vydala s nejlepší kamarádkou do města. Právě tam jsem potkala Adriána, mého starého známého, kterého jsem už dlouhá léta neviděla. Vysvětlilo, že on a moje kamarádka mají spolu velmi dobrý vztah, a tak se k nám přidal. Celý večer jsme si povídali a cítila jsem se mimořádně skvěle. Tento pocit se znásobil poté, co mi od Adriána přišla zpráva, ve které otevřeně přiznal, že by mě rád potkal i příště – a že mě tímto zve na rande.

Zájem iz druhé strany
Po třech setkáních s Adriánem jsem se sice cítila skvěle, ale necítila jsem, že je to to pravé. Na druhou stranu, pořád se mi líbilo mít svobodu a zájem opačného pohlaví. Jako mávnutím proutku se o mě začal zajímat i Matouš a poté, co jsme zůstali v baru sami, ze dne na den změnil postoj ke mně. Začala jsem randit s oběma najednou. Nezávazně, užívala jsem si každý moment, který přicházel…

Jednoho dne mě však Matouš přichytil ve městě s Adriánem. Nemyslel si nic špatného, ​​právě naopak, popošel ke mně a políbil mě. Tím však celé mé tajemství prasklo. „Měsíc ti plním všechno, co ti vidím na očích a ty nejsi schopná ani říct mi, že randíš s někým jiným. Jen mě vodíš za nos, je ti jasné, že jsme skončili,“ oznámil mi chladně a od toho dne se mi neozval. Když jsem se s těžkým srdcem přiznala i Matoušovi, nevzal to tak dobře, jak jsem čekala. Nechtěl se se mnou bavit – a to navzdory tomu, že sám byl celý život zastáncem toho, že před vztahem je třeba si pořádně užít a poznat toho druhého … moje obhajoba neobstála.

Dnes jsem sama a tak, jako Matouš, i Adrián si našel přítelkyni, se kterými jsou oba, zdá se, šťastní. Já tu svou polovičku jaksi najít nevím už druhý rok a proklínám časy, kdy jsem měla na výběr dva úžasné chlapy, ale zahrávala si s nimi. Na tuto lekci nezapomenu do konce života.

Naše weby

Nejnovější články

- Reklama -Newspaper WordPress Theme

Ostatní právě čtou

Další články autora

- Reklama -Newspaper