Úterý, 23 července, 2024
novinky
- Advertisement -Newspaper WordPress Theme
Rady a NávodySexuální hry, které jsou pro muže vrcholem vzrušení: Prozradili, co je vždy...

Sexuální hry, které jsou pro muže vrcholem vzrušení: Prozradili, co je vždy dostane

Muži prostě sexuální hry zbožňují. Přestože se nám do nich mnohokrát nechce, pro ně představují vrchol vzrušení. Pokud tedy chcete svůj vztah okořenit, toto je rozhodně cesta. Víte však, co je dokáže maximálně dostat? Nám to prozradili oni sami.

Role play
„Já osobně zbožňuji předstírání rolí. Trvalo mi sice déle, než jsem na to frajerku namluvil, ale odkdy to přijala, sama si to pochvaluje. Máme spoustu kostýmků, které pravidelně střídáme a za mě nic vzrušujícího v sexu, snad neexistuje. zda svůdná lékařka, to všechno mě dokáže maximálně dostat. Netvrdím, že to děláme tímto stylem vždy, ale jednou týdně určitě. A pokud mě tím překvapí sama od sebe, není nad to.“ (Emil, 34)

Striptýzové scrabble
„My s mojí ženou hrajeme pravidelně striptýzové scrabble. Je to naprosto jednoduché, princip je podobný jako u klasického, až na to, že se snažíte poskládat slova související se sexem. Pokud se vám to nepodaří, musíte odhodit čas oblečení. Je to zrušující, sexy, zábavné a hodně se při tom nasmějeme.Tímto stylem například moje manželka přede mnou ztratila ostych a už se nestydí svléknout.Dokud kdysi jsme se vždy milovali při vypnutém světle, teď je to úplně jiný level.Dejte si k tomu láhev kvalitního vína ao dokonalý večer máte postaráno.“ (Michal, 31)

Slepá holka
„Zkoušeli jste někdy s partnerkou slepou holku hrát v posteli? Pokud ne, určitě do toho jděte. My na to nedáme oba dopustit. Zavážete oči partnerovi a dáváte mu ochutnat různé věci. Ať už jde o afrodiziakální jídla, víno, čokoládu, fantazii se meze nekladou. Ten druhý hádá, o co jde. Další level je, že svou polovičku dráždíte na různých částech těla, vždy něčím jiným a ona hádá o co jde. Level vzrušení na maximum, to mi věřte!“ (Alan, 29)

Naše weby

Nejnovější články

- Reklama -Newspaper WordPress Theme

Ostatní právě čtou

Další články autora

- Reklama -Newspaper