Sobota, 3 června, 2023
novinky
- Advertisement -Newspaper WordPress Theme
ZdravíPřizpůsobte svou fitness rutinu aktuálnímu období: Tyto cviky byste měli na podzim...

Přizpůsobte svou fitness rutinu aktuálnímu období: Tyto cviky byste měli na podzim vynechat a na tyto se soustředit

přizpůsobit období, kdy se mu věnujete. Zejména, pokud se chystáte teprve začít, tehdy to platí dvojnásob. Podívejte se spolu s námi, jaká fitness rutina je nejideálnější v podzimním čase a které cviky byste měli aplikovat, chcete-li se dopracovat ke krásné figure.

Vyměňte běh za švihadlo
Dobrá zpráva pro všechny ty, které nepatří zrovna k milovnicím běhu. Přestože je toto kardio jedno z nejúčinnějších a spálíte při něm opravdu velké množství kalorií, existuje k němu skvělá alternativa. Zkuste skákání přes švihadlo. Tvarujete jím celé tělo, formujete si nohy, hýždě, břicho a stehna.

Dokážete spálit až 100 kalorií během 10 minut, což je podobný počet jako při běhu, ale za kratší dobu. Navíc během chladnějších ran je i pro organizmus lepší zůstat v konstantní teplotě než hned vyběhnout ven. Zejména pro ty ženy, které nezvládají při běhu správnou techniku ​​dýchání.

Je to mimořádně energické, akční, dynamické a opravdu účinné. Při tomto typu tréninku, uvidíte výsledky již po 5 dnech a to se věru také počítá.

Namísto posilování s činkami začněte s boxem
Právě v podzimním období, kdy máme jaksi přirozeně méně energie je dobrou volbou vyměnit těžké činky, za něco dynamičtější a box je k tomu jako stvořený. Je založen na práci celého těla – nohou, rukou, středu těla (core), rychlosti kondičky a síly. Zlepšuje také koordinaci, kondici, rovnováhu svalů a učí sebeobraně.

Kromě všech těchto výhod je perfektní psychohygienou, což se v tomto období také hodí. No a už jen jednou hodinou boxu, dokážeme spálit až 800 kalorií.

Ideální je doplnit tuto rutinu o následující cviky:

Hluboké dřepy
Jumping jacks
Plank
Výstupy na platformu
Výpady do stran
Zanožování (zvedání nohy do zadu)
Zvedání nohy do stran

Naše weby

Nejnovější články

- Reklama -Newspaper WordPress Theme

Ostatní právě čtou

Další články autora

- Reklama -Newspaper