Úterý, 23 července, 2024
novinky
- Advertisement -Newspaper WordPress Theme
Rady a Návody5 kroků ke komfortnímu bydlení

5 kroků ke komfortnímu bydlení

Baví vás navrhování interiérů a neustále zvelebujete svůj dům nebo byt? Poradíme vám jednoduché kroky, které vedou ke komfortnímu bydlení. Vytvořte si ze svého domova místo, kam se vždy budete rádi vracet.

1) Důležitým krokem, který vede ke komfortnímu bydlení je zachovat otevřený a čistý prostor. Zkuste vytřídit veškeré věci, které vám v domě zavazí nebo jste je již nějakou dobu nepoužili. Nebojte se obměnit také dekorace a získejte zcela nový vzhled vašeho bydlení. Udržujte ve svém bytě a domě pořádek, použijte k získání prostoru například úložné boxy, případně vestavěný nábytek.

2) Při úklidu se nejvíc soustřeďte na místnosti, které často používáte. Sem patří kuchyň a hlavně koupelna. Tato místa by měla být vždy prostorná, čistá a vždy připravena k použití. Využijte kuchyňského nádobí pro zjednodušení vaření i pečení. Vytvořte si z kuchyně prostor, kde budete rádi připravovat pochoutky pro své blízké a propojte ji chytře i s jídelnou.

3) U zařizování koupelny myslete hlavně na získání otevřeného a svěžího prostoru. Nebojte se už při návrhu této relaxační zóny naplánovat umístění sprchy, ale i vany. I když patříte k milovníkům sprchování, nezapomínejte na občasné rozmazlování v horké koupeli. Přidejte svíčky nebo aromalampu a vytvořte si z této činnosti svůj malý osobní rituál.

4) Pro komfortní bydlení a útulný domov použijte i bytový textil. Vybrat si můžete například chlupaté deky, přehozy nebo dokonce kožešiny. Ty můžete umístit na zem, k posteli, ke gauči, ale oceníte je i na houpacím křesle nebo přímo na sedací soupravě. Chybět by neměly ani polštáře, ať už jsou součástí obývacího pokoje nebo ložnice.

5) Nezapomínejte ani na zvelebování ložnice. Přece jen je to místo, kde trávíte čas denně, ať už je součástí ložnice i pracovna nebo zde jen spíte. Do ložnice se hodí nejen zmíněné svíčky, ale také dekorace v podobě obrazů, svíček a fotorámečků pro umístění šťastných rodinných fotografií.

Naše weby

Nejnovější články

- Reklama -Newspaper WordPress Theme

Ostatní právě čtou

Další články autora

- Reklama -Newspaper