Sobota, 3 června, 2023
novinky
- Advertisement -Newspaper WordPress Theme
ZdravíNezapomínejte na dezinfekci rukou a pokožky!

Nezapomínejte na dezinfekci rukou a pokožky!

Firma KRÁSNÝ – zdravotnická technika s.r.o. je dovozcem a distributorem dezinfekčních prostředků soupravy STÉRIDINE, které aktivují stále širší řady patogenů, přitom však nepoškozují životní prostředí. Tyto dezinfekce splňují nejnáročnější kritéria, a proto je mohou používat i lidé s citlivou pokožkou, kteří jinak trpí různými alergickými reakcemi.

Zkuste si vybrat z nabídky dezinfekčních prostředků na ruce, přípravků a preparátů z francouzské soupravy STÉRIDINE. Najdete v ní širokou škálu antiseptických mýdel s antibakteriálními účinky, dezinfekční mýdla s kompletním dezinfekčním záběrem, dezinfekční gely, dále vlhčené dezinfekční ubrousky na ruce a také dezinfekční utěrky na dětské hračky.

Samolepku DEZINFEKCE RUKOU PODLE ČSN si nalepte ke svému umyvadlu, a tak ji budete mít stále na očích, abyste věděli, jak si správně mýt a dezinfikovat ruce. Tato samolepka je vodovzdorná. Umyté ruce poté regenerujte krémem HAND MEDIC.

Firma KRÁSNÝ-ZT s.r.o. prodává dezinfekce homologované Ministerstvem zdravotnictví ČR s příbalovými letáčky, které obsahují bezpečnostní údaje v českém jazyce, dle mezinárodních směrnic REACH.

Firma KRÁSNÝ – zdravotnická technika s.r.o. expeduje dezinfekční prostředky na Slovensko prostřednictvím České a Slovenské pošty.

Naše weby

Nejnovější články

- Reklama -Newspaper WordPress Theme

Ostatní právě čtou

Další články autora

- Reklama -Newspaper