Úterý, 23 července, 2024
novinky
- Advertisement -Newspaper WordPress Theme
Rady a NávodyHledáte ideální oblečení na párty? Víme, co je trendy!

Hledáte ideální oblečení na párty? Víme, co je trendy!

Chystáte se večer do klubu, nebo slavíte kamarádovy narozeniny, ale nevíte, co na sebe? Pravda, v posledních dvou letech jsme si společenských událostí příliš neužili. O to více si je vychutnáváme teď, když už konečně můžeme pořádně zapařit! Možná, že někteří z vás dokonce teprve teď dospívají a chystají se na párty úplně poprvé. Ať už jste zkušení pařmeni nebo teprve zkoušíte, zda vám v žilách koluje párty krev, máme pro vás několik tipů, kterými rozhodně zaujmete!

Typické znaky párty, která se koná uvnitř jsou – přítmí, spousta lidí, bezstarostnost, alkohol a hudba. Všechny tyto faktory otupí smysly, a způsobí, že vše kolem vás vnímáte povrchněji, jen jakoby letmo. Vaše pozornost je roztříštěná a upíná se jen na výrazné prvky. Proto pamatujte, že když chcete oblečením na párty opravdu zaujmout, musíte jím upoutat pozornost na první pohled. Jak?

Zvolte výrazné doplňky

Jak už jsme říkali, na párty musí být všechno „víc“ než obvykle. Líčení je výraznější, boty vyšší a voňavka intenzivnější. S doplňky je to podobné! V poslední době frčí zejména výrazné náušnice a náhrdelníky. A tím výrazné myslíme opravdu velké, opravdu barevné nebo opravdu blyštivé. Takže pokud to váš ušní lalůček snese, směle do toho! Stejně tak s náhrdelníky – mohutné nebo dlouhé, jsou skvělou volbou. Jen pozor, abyste si s nimi při křepčení nevyrazili zuby. Tento druh pozornosti na sebe přivádět rozhodně nepotřebujete. Volte tedy taneční kreace úměrně své vizáži, a i zvoleným doplňkům.

Pokud řešíte oblečení na narozeninovou párty, můžete jako doplněk přidat i párty čepice. Klasické kuželové papírové čapky s gumičkou určitě nic nezkazí. Pokud ale chcete být opravdu originální, můžete dorazit s vikingskou přilbicí, sombrerem, kšiltovkou s vrtulí, pivním kloboukem, žralokem nebo olihní na hlavě (ano i takové bizáry v útrobách internetu seženete).

Noste výrazné oblečení

Většina z nás si párty pojí s flitry a obecně blyštivými látkami. Astronautská stříbrná nebo záplava kamínků jistě zaujmou, avšak úplně nepřekvapí. Osobitým oblečením na párty mohou být peříčkové topy, výrazně nabírané rukávy, šaty z lesknoucí se saténové látky v různých barevných odstínech nebo s rafinovaně umístěnými průstřihy, které odhalují pokožku na těch správných místech. Klasikou, která nezklame, jsou pak kožené kalhoty. Zvláště v kombinaci s vysokými podpatky vypadají zkrátka bombasticky.

Pobavte své okolí

Zvláště při tzv. house párty nebo narozeninových oslavách můžete upoutat pozornost i tričky s vtipným potiskem. V přeplněném nočním klubu si nápisy pravděpodobně neukořistí tolik pozornosti, ale na venkovních oslavách, domácích večírcích apod. jimi můžete zazářit stejně dobře jako s flitry. Vtipné oblečení prolomí ledy a je skvělým tématem ke konverzaci. Tematicky můžete zvolit i párty trička s vtipnými potisky týkajícími se alkoholu.

Výhodou triček s vtipným potiskem je, že je snadno využijete i na běžné každodenní nošení a jsou skvělým párty tipem i pro muže!

Tipy na závěr

  • Nebojte se šíleností. Kdy jindy pustit uzdu fantazii, vyzkoušet nové módní kombinace nebo bláznivé účesy než právě na párty.
  • Pamatujte na to, že jakkoliv bude oblečení lahodit vašemu oku a vkusu, mělo by být také pohodlné. Strávíte v něm přinejmenším pár hodin, proto pokud už při jeho zkoušení cítíte nepohodlí, neberte si ho. Naštěstí žijeme v době, ve které je v pořádku si i k šatům vzít tenisky. Pokud tedy neholdujete podpatkům, nemučte se jimi.
  • Myslete na to, že vás ve víru zábavy a opilosti může někdo velmi snadno polít, proto pokud nejste ochotni toto riziko se svým oblečením podstoupit, zvolte raději jiné.

Naše weby

Nejnovější články

- Reklama -Newspaper WordPress Theme

Ostatní právě čtou

Další články autora

- Reklama -Newspaper