Úterý, 21 března, 2023
novinky
- Advertisement -Newspaper WordPress Theme
Rady a NávodyPři koupi gumových autokoberců se zaměřte na tyto aspekty

Při koupi gumových autokoberců se zaměřte na tyto aspekty

Podzim, ale i zima patří k období, kdy se podlaha v autě velmi špatně udržuje v čistotě. A to z toho důvodu, že naše boty cestou k autu naberou spoustu nečistot, které následně utřeme do textilních koberců v autě. Takové koberečky jsou sice pěkné a působí útulně, ale rozhodně se velmi špatně udržují v čistotě. Kdežto gumové autokoberce jsou velkými pomocníky s jednoduchou údržbou. Vyberte takové, které do vašeho vozu padnou jako ulité. 

Správný rozměr bude zásadní

Gumové autokoberce najdete v mnoha provedeních. Abyste si ale byli jisti výběrem, vždy bude lepší vybírat dle modelu vašeho auta. Tak budete mít jistotu, že nekoupíte koberečky příliš malé nebo velké. Rozhodnout se také můžete pro koberce s nízkým okrajem či s vysokým okrajem. Doporučujeme zvolit druhou možnost, protože pokud na koberci budete mít například rozpuštěný sníh či bláto, za jízdy se vám tekutina nerozlije mimo koberce. 

Gumové koberce lze také zvolit v praktických sadách, kde budete mít koberečky k řidiči, spolujezdci, ale také v druhé řadě. Nyní už se nemusíte bát, že budete mít špinavou podlahu.  

Složení autokoberce – zásada druhá

Na produktech, jako jsou gumové autokoberce se nevyplatí šetřit. Určitě by vás měla zarazit nesmyslně nízká cena. Levné koberce mohou obsahovat PVC, a tak budou po podlaze nejen jezdit, ale také se mohou začít lámat. Nehledě na to, že vám po nich budou klouzat boty. Naopak kvalitní autokoberce PVC neobsahují, drží na místě a mohou mít protiskluzový design, který botám zabrání v klouzání. 

Jejich velkou výhodou je bezesporu snadná údržba. Koberce stačí vzít a vylít nebo vysypat a následně pouze opláchnout. Navíc můžete vybrat takové koberce, které mají vyvýšené okraje, což zajistí nevylití tekutiny během jízdy.  

Předchozí článek5 kroků ke komfortnímu bydlení
Další článekHurá do tanečních aneb jak vybrat ty správné šaty?

Naše weby

Nejnovější články

- Reklama -Newspaper WordPress Theme

Ostatní právě čtou

Další články autora

- Reklama -Newspaper