Úterý, 23 července, 2024
novinky
- Advertisement -Newspaper WordPress Theme
Rady a NávodyTři věci, které muže fyzicky odpuzují. Odpustit je neumí ani v době,...

Tři věci, které muže fyzicky odpuzují. Odpustit je neumí ani v době, kdy jsou nejvíce zamilovaní

Říká se, že pravá láska snese všechno. Nepochybně toho snese mnoho, ale toto lidové pořekadlo není třeba pokoušet. Co se mužům na ženách vysloveně nelíbí?

Špatná manikúra
I když se nám to zdá jako zanedbatelný detail, faktem je, že i muži si všímají detailů, kterým čas od času nevěnujeme pozornost ani my samy. Manikúra je jednou z nich. Neznamená to, že pokud se vám stane, že se vám začne loupat lak dříve, než si odlakujete nehty, muže automaticky přestanete přitahovat. Pokud však máte nonstop okusané nehty, nestaráte se o to, jak vypadají, mluví to o vás hodně.

Zvláštní kategorií jsou umělé nehty, které na muže působí nepřirozeně. Samozřejmě, pokud je máte uděláno ve vaší přirozené délce a nejsou to žádné drápy, působí to něžně a elegantně. Pokud však preferujete zmíněné dlouhé nehty, muže to odrazuje. Tento výstřelek pochopí a akceptuje jen málokterý z nich. Vsaďte proto raději na přirozenost, jí nezkazíte nic.

Chlapecký styl
Říká se, že pro každého muže je nejkrásnější žena tehdy, když se ráno vzbudí – a je v jeho oversize tričku či košili. Něco na tom bude, ale faktem je, že pokud vás vidí každý den neupravenou a jen ve zmíněných teplácích, nemůžete od své polovičky očekávat, že jej budete přitahovat pořád stejně. Neznamená to, že máte mít každý den fullface make-up, ale péče o vnější vzhled by měla být pro vás stále jednou z priorit.

Mnoho žen dělá chybu v tom, že se “mění“ v chlapce, kdy vyměňuje elegantní oblečení za volné džíny a trička. Na tom čas od času není nic špatného, ​​ale nezapomínejte, že právě být ženou je vaší předností – a jestli si to přiznáme či ne, tělem jste ho přece na začátku okouzlili stejně, jako charakterem.

Příliš krátké vlasy
Jsou ženy, kterým tento účes mimořádně sluší, ale většina mužů se shoduje na tom, že to pro ně není přitažlivé. Jednoduše – dlouhé vlasy jsou korunou krásy nejen pro nás, ale také pro ně. Vnímají je jako symbol ženskosti a když se jich ze dne na den rozhodnete vzdát, zejména v případě, že se bude jednat o opravdu výraznou změnu, se toto nemusí setkat s pochopením. „Nechci, abych zněl povrchně, ale randil jsem tři měsíce s úžasnou holkou. Byla krásná, chytrá, pomalu jsem si s ní začal představovat budoucnost… dokud mě jednoho dne nepřekvapila tím, že se dala ostříhat na chlapce. Celý můj zájem skutečně padl na takové věci a to jsem do ní byl skutečně zahleděný,“ přiznává Rado.

Naše weby

Nejnovější články

- Reklama -Newspaper WordPress Theme

Ostatní právě čtou

Další články autora

- Reklama -Newspaper