Sobota, 3 června, 2023
novinky
- Advertisement -Newspaper WordPress Theme
Pro ženyVitamin C je pro pleť jako vrácení času: S těmito produkty poznáte...

Vitamin C je pro pleť jako vrácení času: S těmito produkty poznáte své nové mladší já

Anti-age sérum s vitamínem C
Oxidační stres způsobený volnými radikály urychluje předčasné stárnutí a pleť působí unaveně a mdle. Eucerin Hyaluron-Filler Vitamin C Booster obsahuje čistý a čerstvě aktivovaný vitamín C, který pleť povzbuzuje, vyplňuje vrásky a přispívá k dosažení hladší, svěžejší a zářivější pleti. Vitamin C je silný antioxidant, který neutralizuje volné radikály a posiluje vlastní obranný systém pleti. Je také nezbytný pro tvorbu kolagenu v kožních buňkách, který pomáhá podporovat strukturu pleti a oddálit známky stárnutí.

Jednokroková noční maska
Jednokroková noční maska ​​Beauty spící maska ​​Shiseido WASO Yuzu-C poskytuje pleti 8hodinovou hydrataci pro plně odpočinutou a kyprou pokožku. Maska je výjimečná o japonskou složku Yuzu Citrus. Vylepšená technologie koncentrovaná s oleji rozpustnými v derivátu vitamínu C a rozjasňujícím olejem. Maska se svými blahodárnými účinky zaměřuje na 3 klíčové problémy pleti s nedostatkem spánku: nedostatečná hydratace, suchá a mastná pleť.

Pure Vitamin C
Rozjasňující a antioxidační sérum Pure Vitamin C od La Roche-Posay s čistým vitamínem C10, který kombinuje s jemnou exfoliační kyselinou salicylovou. Větší hebkost, hydratace a rozjasnění při vyhlazené pleti a jednotné textuře. Neurosensin a termální voda zvyšují snášenlivost séra i v případě té nejcitlivější pleti.

Naše weby

Nejnovější články

- Reklama -Newspaper WordPress Theme

Ostatní právě čtou

Další články autora

- Reklama -Newspaper