Úterý, 23 července, 2024
novinky
- Advertisement -Newspaper WordPress Theme
Rady a NávodyVeterinářka radí: všímejte si signálů vašeho psa

Veterinářka radí: všímejte si signálů vašeho psa

Pokud chceme, aby náš pejsek s námi zůstal co nejdéle, musíme znát, jak jeho tělo funguje a co potřebuje. Co si na psovi všímat, s čím počítat a zda je vhodné podávat mu i výživové doplňky, vysvětluje veterinářka Zuzana Fekečová.

PR servis 11.10.2021 00:00 Incapet, PR, nepouľívat
Ke psům je třeba přistupovat jako k členům rodiny. Starat se nejen o jídlo, ale také o dostatečnou výživu pro klouby, protože stárnou rychleji, než lidé. „Když si uvědomíte, že ten pes dosáhne svou optimální výšku lze do těch 14-16 měsíců, to je taková představa, jako kdyby my jsme za 7 let měli vyrůst na svou dospělou výšku. Čili ten nápor na pohybový aparát a hlavně na ty kosti je obrovský, „říká veterinářka Zuzana Fekečová.

Důležité je tento vývoj předvídat, protože pes neví říct, že ho cosi bolí. Často si myslíme, že psovi se nechce na procházku, protože je líný, ale ve skutečnosti trpí. Proto bychom s podáváním výživových doplňků měli začít již od štěněte. „Čili od začátku dostatek kvalitní stravy, dostatek výživových doplňků, aby tam v podstatě nedocházelo k malformacím nebo defektům v růstu,“ dodává Zuzana Fekečová. Například kolagen pro psy slouží jako účinná kloubní výživa. Incapet Collagen je ryze český bioaktivní kolagen, který reálně pomáhá: recenze na kolagen posílají spokojeni majitelé psů.

100% čistý prémiový mořský Incapet Collagen pomůže jako prevence onemocnění pohybové soustavy, posiluje klouby, chrupavky, tkáně v těle psa a je výborný na regeneraci po zraněních. Dopřejte svému parťákovi nejvyšší kvalitu na trhu.

Naše weby

Nejnovější články

- Reklama -Newspaper WordPress Theme

Ostatní právě čtou

Další články autora

- Reklama -Newspaper