Úterý, 23 července, 2024
novinky
- Advertisement -Newspaper WordPress Theme
Rady a NávodyPečujte o svou pleť s kyselinou hyaluronovou a podpořte její zdravě a mladě...

Pečujte o svou pleť s kyselinou hyaluronovou a podpořte její zdravě a mladě vypadající vzhled

Aby pleť vypadala krásně a zdravě po dlouhá léta, je třeba o ni pečovat. Péčí máme na mysli zdravý životní styl, který zahrnuje pohyb, vyváženou stravu, která obsahuje vitaminy a minerály. To vše přispívá ke krásně a zdravě vypadající pleti a předchází předčasnému stárnutí. Se zdravým životním stylem je taktéž spojena tvorba kyseliny hyaluronové a také kolagenu. Tvorba těchto látek však s přibývajícím věkem klesá. Co je pro ně charakteristické a jak je tělu doplňovat?

Co je kyselina hyaluronová a proč je vhodné užívat ji spolu s kolagenem

Kyselina hyaluronová je látka, která má schopnost vázat na sebe vodu a poté ji postupně uvolňovat do těla. Jejím úkolem není pouze vyplňovat pleť, aby na ní nevznikaly mikro vrásky, je důležitá také pro pohybový aparát. Podobné účinky má pro lidský organizmus také kolagen, který navíc zvyšuje účinky kyseliny hyaluronové.

Tyto látky je tělo schopno vytvářet si za ideálních podmínek samo. Ať se ale snažíme sebevíc, postupně dospějeme do věku, kdy tvorba těchto látek nebude dostačující k tomu, aby jí tělo mělo tolik, kolik potřebuje. V důsledku toho se budeme potýkat s problémy pohybového aparátu, naše pleť bude povadlá, zašedlá a budeme pozorovat první známky stárnutí pleti. Jak tomuto stádiu předcházet a pomáhat tělu?

Doplňujte kyselinu hyaluronovou doplňky stravy

Na trhu se nachází spousta doplňků stravy s kyselinou hyaluronovou. Woldohealth Kyselina hyaluronová 90 kapslí navíc obsahuje hovězí kolagen, biotin a zinek. Biotin podporuje krásně a zdravě vypadající pleť, vlasy a nehty. Zinek má podobné účinky, ke kterým se přidává také podpora imunitního systému. To vše je uchováváno v kapslích rostlinného původu, které jsou pro žaludek dobře stravitelné a zatěžují jej méně než klasické kapsle. Užívejte si hydratovanou pleť a fungující pohybový aparát s Kyselinou hyaluronovou v kapslích, jedno balení vám vystačí na dobu tří měsíců.

Naše weby

Nejnovější články

- Reklama -Newspaper WordPress Theme

Ostatní právě čtou

Další články autora

- Reklama -Newspaper