Úterý, 23 července, 2024
novinky
- Advertisement -Newspaper WordPress Theme
Rady a Návody8 důvodů, proč si užít Vánoce v klidu

8 důvodů, proč si užít Vánoce v klidu

Jsou pro vás Vánoce náročným obdobím, které je plné shonu a stresu? Zkuste to letos jinak. Poradíme vám, jak si užít klidné svátky v kruhu svých nejbližších. A možná se vám tato tradice zalíbí natolik, že ji zavedete i pro ty nadcházející Vánoce.

1) Jen jednou v roce

Pohlížejte na Vánoce jako na svátky, které jsou jen jednou v roce. Udělejte vše pro to, abyste si je užili naplno a věnovali se nejen pečení, vaření a úklidu, ale hlavně své rodině i sami sobě.

2) Vánoce pro děti

Pokud máte děti nebo se na Vánoce setkáváte s rodinou, snažte se pro vaše blízké připravit co nejkrásnější společné chvíle. Sami víte, že vzpomínky na Vánoce, prožité v dětství, jsou jedny z nejkouzelnějších.

3) Splňte si sny

Je dobré si uvědomit, jak důležité je žít okamžikem. Na nic nečekejte a nic neodkládejte. Vyberte si přesně ten vánoční dárek, po kterém toužíte a který vám udělá radost.

4) Myslete na ostatní

Udělejte radost sobě i svým blízkým. Vyberte jim dárkový balíček, vezměte je na vánoční půlnoční mši a užijte si ten čas, který společně strávíte.

5) Netrhejte rekordy v pečení

Nepečte velké množství vánočního cukroví, zbytečně pak budete muset po svátcích řešit přebytečná kila navíc. Upečte cukroví, které máte rádi a provoní váš dům. Vsaďte raději na kvalitu.

6) Bilancujte

Vánoce jsou na konci roku a svádí k bilancování. Uzavřete všechny rozjednané pracovní závazky, odložte telefon i počítač a dopřejte si zasloužený odpočinek. Vstupujte do Nového roku s čistým štítem a čistou hlavou.

7) Nezbláznit se z toho

Připomeňte si, že Vánoce nejsou jen o penězích a velkých drahých darech. Kolegy v práci i kamarády potěšíte i drobnými dárky. Vyberte jim hrnek se jménem nebo třeba vtipné ponožky. Radost uděláte už jen tím, že jste si na druhé vzpomněli.

8) Láskyplné Vánoce

Připomeňte si tradiční Vánoce, sejděte se s rodinou a snažte se, aby vaše svátky nebyly uspěchané. Naplánujte si tento rok Vánoce plné lásky, dobrého jídla, odpočinku a pohádek. Uvidíte, že to zvládnete v klidu a v pohodě.

Naše weby

Nejnovější články

- Reklama -Newspaper WordPress Theme

Ostatní právě čtou

Další články autora

- Reklama -Newspaper