Úterý, 23 července, 2024
novinky
- Advertisement -Newspaper WordPress Theme
Rady a NávodyVýhody jídla pod širým nebem

Výhody jídla pod širým nebem

I když máme rádi zimu a zimní aktivity, každý se těší na jaro, kdy můžeme vychutnávat sluneční paprsky a odhodit bundy. Teplé počasí nám přináší mnoho příležitostí k aktivitám venku na čerstvém vzduchu, včetně posezení u kávy nebo snídaně venku. Abychom si tyto chvilky mohli vychutnávat po celou sezónu sami i s přáteli, potřebujeme zajistit příjemné místo, které nám poskytne pohodlí interiéru v harmonii s krásami přírody.

Kdekoli venku

Romantický oběd pro dva si můžeme vystrojit i na balkoně panelákového bytu. Není tak pravdou, že jíst venku si mohou dovolit jen majitelé zahrad a chat. Stejně tak odpolední odpočinková káva nebo čaj, ke kterému se usadíme pro načerpání nových sil po práci, nám na čerstvém vzduchu bude lépe chutnat. Přenést konvičku na čaj nebo hrníčky ven není nijak složité, ale zážitek bude mnohonásobně intenzivnější. Jakmile ze záhonu začnou vykukovat narcisy a tulipány se chystají na květ, venku se oteplí a vítá nás jaro. A i když teploty ještě úplně nepřejí dlouhým večerům u grilu, krátké posezení si užít můžeme.

Bylinky nejen na okrasu

Vzpomínky i prostor k užívání vytváří drobnosti, a tak si místo rychlé instantní kávy můžeme připravit kvalitní z kafeterie a s trochou fantazie se přenést ze svého balkonu nebo malé zahrady třeba na exotickou dovolenou. Sluneční paprsky nám v tom rády pomohou. Celý prostor si navíc můžeme vyzdobit různými dekoracemi a samozřejmě i zútulnit tak, abychom se v něm cítili příjemně. Zapomenout proto nesmíme na podsedáky na židle, které nám pomohou k pohodlnému posezení a přidat můžeme i květináče s bylinkami. Ty nám prostor provoní a zároveň je můžeme mít po ruce pro vaření a či přípravu letních koktejlů.

Každý prostor lze vyřešit tak, abychom se v něm cítili dobře. U těch menších je potřeba pečlivě plánovat a některé prvky vyřešit na míru, i přesto se ale nemusíme vzdávat posezení na čerstvém vzduchu. I na malém balkoně lze se správnými doplňky vytvořit oázu klidu a pohody.

Předchozí článek
5 tipů, jak vybrat dokonalé svatební šaty
Další článek

Naše weby

Nejnovější články

- Reklama -Newspaper WordPress Theme

Ostatní právě čtou

Další články autora

- Reklama -Newspaper