Úterý, 23 července, 2024
novinky
- Advertisement -Newspaper WordPress Theme
Pro ženy5 tipů, jak vybrat dokonalé svatební šaty

5 tipů, jak vybrat dokonalé svatební šaty

Svatební horečka stoupá, přípravy jsou v plném proudu a vy ještě nemáte svatební šaty? V tom případě je nejvyšší čas se po nich pořádně porozhlédnout. Nabídka je ale velká a mohla byste se v ní snadno ztratit, proto vám nabízíme pět tipů, jak vybrat dokonalé šaty právě pro vás.

Zamyslete se, co se vám líbí

Ještě jste ani nevkročili do svatebního salonu a už teď cítíte paniku z nutnosti výběru? Pak se zastavte a zkuste se podívat, co se vám líbí. Ať už prolistujete svatební magazín, podíváte se na internet nebo navštívíte svatební veletrh, inspiraci najdete všude.

Typ postavy je důležitým faktorem

Ať chceme nebo ne, typ naší postavy tak trochu mění pravidla hry – každé postavě sedí jiný styl šatů, proto je nutné tento faktor opravdu zohlednit. Nebojte se zdůraznit vaše přednosti a schovat nedostatky, např. šaty pro baculky zvýrazní pas a schovají bříško.

Vezměte do úvahy i svatební místo

Důležitým faktorem pro výběr šatů je i místo svatby – ať už se berete na pláži nebo si své ano řeknete na horách, preference budou pro každý případ jiné. Svatba v tropech si např. zaslouží vzdušné šaty, klasická svatba v kostele zase dlouhý rukáv a jednoduchý střih.

Tradice nebo něco barevnějšího

I když bílá barva šatů stále převládá, fantazii a vašemu vkusu se meze nekladou. Pokud milujete modrou nebo třeba růžovou, nebojte se jít ani do netradičních barev a ozvláštnit tak svůj svatební den. Jestli si netroufáte na barevné šaty, můžete využít barevné doplňky. Velmi netradičně mohou vypadat i krátké svatební šaty, které se hodí např. na letní pohodou svatbu.

Dbejte na včasné vyzkoušení

Myslíte na zaslání šatů na adresu na poslední chvíli? Mohli byste si také pěkně zavařit nepadnoucími šaty. Pokud je čas nemilosrdný, zkuste se objednat do svatebního salonu, kde vám nejen pomohou s výběrem, ale budete si moct jednotlivé šaty na místě vyzkoušet. Jestli jste ale nenašla nic, co by vás zaujalo, nezoufejte a využijte možnosti zhotovení šatů na míru.

Výběr svatebních šatů není nic jednoduchého, proto si na tuto nelehkou úlohu vyhraďte dostatek času, a to ideálně několik měsíců před vaším svatebním dnem.

Naše weby

Nejnovější články

- Reklama -Newspaper WordPress Theme

Ostatní právě čtou

Další články autora

- Reklama -Newspaper