Úterý, 21 března, 2023
novinky

Hurá do tanečních aneb jak vybrat ty správné šaty?

Redakce doporučuje

Chmurnější počasí a začátek nového školního roku značí jediné – blíží se taneční. Ať už na parket vyjdete poprvé nebo si jen chcete oprášit staré znalosti, možná tápete ve vhodném výběru šatů a doplňků. Jak tedy vybrat ty pravé?

Na běžnou hodinu krátké šaty

Blíží se vaše první hodina a vy marně přemýšlíte, co si vzít na sebe? Pro běžnou taneční hodinu využijete midi šaty na ples, v délce po kolena nebo i společenskou sukni v těchto délkách, kterou doplníte o společenskou halenku. Je dobré klást důraz i na pohodlnost a vzdušnost, upnuté varianty si ponechte na jiné příležitosti. Pokud vás trápí i výběr barvy, můžete vsadit na černou, která je naprostou klasikou nebo využít barvu, která je vašemu srdci bližší.

Prodloužená fandí delším střihům

Prodloužená je chvílí, na kterou se mnoho tanečnic velmi těší – mohou totiž vytáhnout dlouhé společenské róby. Jestli vás čeká zkoušení takových šatů, doporučujeme zkoušet je v obuvi, ve které budete i tančit. Díky tomu bude možné upravit délku šatů a nebude hrozit, že vám někdo omylem šaty přišlápne.

S doplňky to nepřehánějte

I když je plesová sezóna i o zdobení a každá se chceme ukázat v tom nejlepším světle, s výraznými šperky příliš parády neuděláte. Vsaďte na jemné zdobení, které podtrhne vaši krásu i zvolené plesové šaty. Budete se tak cítit velmi přirozeně a hezky, i když za sebou budete mít pátý tanec v rychlejším tempu.

Půjčit nebo koupit, to je oč tu běží

Společenské šaty bývají vysokou investicí, zvláště když dbáte na kvalitu zvolených materiálů a přejete si ve skříni mít více kousků, ze kterých bude možné vybírat. Pokud ale z jakýchkoliv důvodů nechcete mít plnou skříň společenských šatů a přejete si mít pokaždé něco jiného na sobě, je pro vás dobrou variantou si šaty půjčit. Díky tomu se vyhnete vysoké pořizovací ceně a získáte vysokou kvalitu za zlomek ceny.

Ať už zvolíte jakkoliv, nejdůležitější je, abyste se v šatech cítily pohodlně. Jen tak si taneční užijete a nebudete myslet na to, jestli vše sedí jak má.

Předchozí článekPři koupi gumových autokoberců se zaměřte na tyto aspekty
Další článekJedete si pro pejska? Poradíme 5 věcí, které je nutné nachystat před jeho příjezdem k vám domů
- Reklama -magazin
- Reklama -PR článek

Nejnovější články

5 tipů, jak vybrat dokonalé svatební šaty

Svatební horečka stoupá, přípravy jsou v plném proudu a vy ještě nemáte svatební šaty? V tom případě je nejvyšší...
- Reklama -magazin

Více od autora

- Reklama -spot_img