Úterý, 21 března, 2023
novinky
- Advertisement -Newspaper WordPress Theme
Rady a NávodyKuriozity ze světa spodního prádla

Kuriozity ze světa spodního prádla

S různými kousky oblečení má každý z nás, alespoň jí jednu veselou historku, kterou s odstupem času vypráví kamarádům k pobavení. I kolem spodního prádla je mnoho různých zajímavostí, kuriozit a neuvěřitelných situací.

Pro většinu lidí je spodní prádlo základem šatník a neumíme si bez něj představit den. Dostalo se ale i do různých slovníků, zaběhnutých frází a někdo třeba spoléhá na jeho zvláštní schopnosti. Co vše můžeme o spodního prádla čekat?

  • V kanadském Stettleru zaznamenali v roce 1999 osmnáctiletého mladíka, který zkoušel sníst. své trenýrky před dechovou zkouškou a doufal, že bavlněná vlákna absorbují alkohol.
  • Finové mají speciální výraz Kalsarikännit“ pro popíjení alkoholu doma, o samotě a jen ve spodním prádle.
  • Long jones, u nás bychom je označili pojmem podvlíkačky, dostali své jméno po slavném bojovníkovi s nožem, který bojoval v termo prádle.
  • Superhrdinové ve filmech nebo komiksech často vypadají, jako by si své slipy oblékli až na vnější stranu kostýmů. Tento vzhled byl vytvořen podle oděvu leteckých cirkusových umělců a zápasníků z 30. let minulého století, kteří připomínali první superhrdiny.
  • Vědci vyrobili malé spodní prádlo pro krysy, aby zkoumali, jak různé materiály ovlivňují sexuální výkon.
  • Podle pravidel v Major League Baseball musí rozhodčí nosit černé spodní prádlo. To kdyby si náhodou roztrhli kalhoty.

Zábavné informace a kuriozity ve světě spodního prádla jsou někdy opravdu zarážející nebo nás naopak donutí zamyslet. Nejen proto bychom se vždy měli snažit vybírat si prádlo, které je nám pohodlné, dobře se nosí, nijak neomezuje v pohybu a mužům poskytuje dostatečnou oporu Intimních partií při sportu. V ideálním případě bychom o tom, že na sobě nějaké spodní prádlo máme, neměli vůbec vědět. Při výběru je tak vhodné se zaměřit na materiál, správnou velikost a také střih.

Předchozí článekJedete si pro pejska? Poradíme 5 věcí, které je nutné nachystat před jeho příjezdem k vám domů
Další článekProč se pustit do úklidu v autě

Naše weby

Nejnovější články

- Reklama -Newspaper WordPress Theme

Ostatní právě čtou

Další články autora

- Reklama -Newspaper