Úterý, 23 července, 2024
novinky
- Advertisement -Newspaper WordPress Theme
Rady a NávodyOzdravné kúry našim předkům přinášely stoprocentní výsledky

Ozdravné kúry našim předkům přinášely stoprocentní výsledky

Jarní očista je zvláště pro ženy jistou tradicí, která samozřejmě nevznikla v posledních letech. Ozdravné kúry byly součástí různých rituálů a očisty po zimním období. A nejednalo se pouze o bylinné nápoje nebo odlišnou stravu. Patřila sem i péče o vlasy a pleť.

Postava, za kterou se každý ohlédne

Díky takové jarní detoxikaci organismu se každý cítí velmi dobře. V některých případech to má velmi pozitivní vliv na formování postavy a redukci váhy. Ačkoliv ta se dá formovat i na jiných místech, kde se výhradně používají speciální přístroje. V salonu krásy si tak poradí s celulitidou i s odstraněním strií. Ty nevznikají jen u žen, ale rovněž i u mužů, zvláště když nabírají větší hmotnosti nebo pracují na větších svalech. Přesto postava se dá nějakým způsobem ještě zamaskovat, ovšem to rozhodně neplatí o obličeji a pleti. Pokud se ale svěříte do péče kosmetického salónu BeautyShape, poté můžete vyzkoušet certifikovanou analýzu pleti, která se provádí za pomoci amerického přístroje a to nejen na povrchu, ale právě pěkně do hloubky, čímž se samozřejmě zjistí největší problémy a mohou se tak začít odstraňovat. V tomto salónu krásy v Praze se používá výhradně luxusní kosmetika, která poskytne ty nejlepší složky pro určitý typ pokožky. Navíc se dá zakoupit kosmetika online, tudíž není nutné, když náhodou dojde jezdit až do Prahy.

Na vlasy platí něco jiného

Výhodou BeautyShape je rovněž to, že zde naleznete nejlepší kadeřnictví v Praze. I zde je totiž možnost využít nejen kadeřnických služeb, ale řešit i problémy s vypadáváním vlasů. Zde se provádí aplikace plazmy, která je bohatá na destičky a tím vyživuje vlasové folikuly a přirozeně dodává výživu i kožním buňkám. A není třeba dlouho rozebírat co se děje, protože když něco obnovíte, poté je logické, že to dostane nejen jiný vzhled, ale další sílu na změnu. Vlasy tak efektivně začínají růst a samozřejmě je opětovně můžete podpořit kvalitní vlasovou kosmetikou.

V tomto kadeřnictví se můžete setkat s nabídkou aplikace brazilského keratinu Cadiveu Brasil Cacau, kdy po pravidelné úpravě a aplikaci se změní celkový vzhled vlasů. Budou neroztřepené, lesklé, vypadat svěže a to po dobu i půl roku. Tento brazilský keratin je zcela bezpečný a splňuje Evropské normy na našem trhu, tudíž není třeba se obávat.

Naše weby

Nejnovější články

- Reklama -Newspaper WordPress Theme

Ostatní právě čtou

Další články autora

- Reklama -Newspaper