Úterý, 23 července, 2024
novinky
- Advertisement -Newspaper WordPress Theme
Pro ženyVěk je jen číslo: Péče o pleť a oči vás vrátí o...

Věk je jen číslo: Péče o pleť a oči vás vrátí o několik let zpět, díky těmto produktům omládnete

Prodloužit si život zcela zcela nevíme, ale prodloužit mládí stále více ano. A to bez ohledu na to, v jakém věku se nacházíte. Věk je jen číslo.

Vraťte vašim očím krásu a hedvábný jas
Hedvábný pocit esence Sensai Refreshing Eye Essence, kterou aplikujete v jemné vrstvě na oblast kolem očí. Díky složenou Total Eye Complex hydratuje pleť a zároveň ji zahaluje do osvěžujícího závoje. Byli byste překvapeno, co udělá změna v podobě viditelně jemnějších vrásek, které dříve působily hluboce. Večerní rutina v kombinaci s masážní technikou značky Sensai se vám vrátí krásu vašich očí a jas.

Sérum pro vyplnění vrásek
Eucerin Hyaluron-Filler Noční obnovující & vyplňující sérum je inspirováno kyselinou hyaluronovou a chemickými pleťovými peelingy, které používají dermaologové. Díky aplikaci nočního séra dochází ke zjemnění textur pleti a vyplnění vrásek. Hydratace a zářivý vzhled jsou přidanou hodnotou krásné zdravé pleti, a to v jakémkoli věku. Vysokomolekulární kyselina hyaluronová účinně vyhlazuje svrchní vrstvy pleti, zatímco nízkomolekulární kyselina hyaluronová (se 40x menšími molekulami) proniká do epidermálních vrstev, kde vznikají hlubší vrásky.

Před menopauzou se výrazně mění i pleť
V období před menopauzou a v jejím průběhu pleť ztrácí pevnost a vrásky jsou výraznější. Lehký, osvěžující noční krém Vichy Neovadiol vyhlazuje pleť a zlepšuje její hustotu a jas. Návaly horka v období perimenopauzy mohou způsobovat nepříjemné pocity na pleti – noční krém pleť okamžitě ochlazuje až o 2,7 °C. Aktivní ingredience: Termální voda Vichy vulkanického původu, Pro-Xylane, výtažek z kase a kyselina hyaluronová.

Pleťový lektvar s kmenovými buňkami àla Palla
Pleťový lektvar àla Palla s kmenovými buňkami. Nový koncept pleťového lektvaru je exkluzivní kombinací mnoha účinných látek včetně extraktů z kmenových buněk z kostivalu lékařského – PhytoCellTeTM Symphytum a z goji – PhytoCellTeTM Goji, které mají protivráskový účinek a zpevňují kontury obličeje – V-shaped face. Přírodní látka MossCellTecTM No. 1 z unikátního mechu chrání zdraví jádra buněk před vnějšími škodlivinami, čímž předchází unavenému vzhledu a stárnutí pleti.

Naše weby

Nejnovější články

- Reklama -Newspaper WordPress Theme

Ostatní právě čtou

Další články autora

- Reklama -Newspaper