Úterý, 23 července, 2024
novinky
- Advertisement -Newspaper WordPress Theme
Pro ženyUžijte si pocit „jako od kadeřníka“ každý den!

Užijte si pocit „jako od kadeřníka“ každý den!

Po návštěvě kadeřníka jsou vaše vlasy v té nejlepší formě – skvělá barva, nový střih, důsledná péče a profesionální styling. Pocit, když se pak s novou korunou krásy procházíte ulicí, je k nezaplacení. Díky značce Syoss můžete tyto pocity zažívat každý den přímo ve své koupelně.

„Jak si tuhle barvu udržím? Za pár týdnů budu muset do salonu znovu!“ To jsou často první myšlenky všech žen, které opouští kadeřníka s nově nabarvenými vlasy. Přenechte barvení svých vlasů značce Syoss, která se o vaše vlasy postará stejně dobře, jako váš kadeřník. Vlasové barvy Syoss reagují na nejnovější trendy a nabízí ve svém portfoliu 4 nové odstíny inspirované Pantone, které vychází z přírodních elementů, materiálů a emocí. Odstín Roasted Pecan lichotí široké škále pleti a vzbuzuje pocit luxusu, Pompeian Red vytvoří okouzlující a přirozenou barvu červené, pro mladistvý a moderní vzhled zvolte odstín Coral Gold, varianta Lavender Crystal s šeříkovými podtóny ve vás probudí tajemnou ženskost. Samozřejmostí všech odstínů je až 100% krytí šedin, vysoká intenzita barvy a až o 80 % méně lámavosti vlasů.

Po barvení nezapomeňte na tu správnou péči. Samozřejmostí jsou šampony, které odstraní z povrchu vlasů a vlasové pokožky veškeré nečistoty. V širokém portfoliu značky Syoss každá najde to pravé pro své vlasy – šampon pro barvené vlasy, zničené, bez objemu nebo na vlny. Vhodně zvolená péče po umytí vlasů je neméně důležitá. I přesto, že řada žen kondicionéry nepoužívá, v péči o vlasy mají nezastupitelné místo. Šampony totiž otevírají vlasová vlákna, kondicionér je zase uzavře a tím zajistí potřebnou ochranu před poškozením. Díky tomu se vlasy i jednodušeji rozčesávají. Značka Syoss nabízí ve svém portfoliu několik různých přípravků určených po umytí vlasů, od běžných kondicionérů, přes intenzivn í až po masky. Novinka na trhu – intenzivní kondicionéry Syoss – jsou ideálním pomocníkem pro ty, kteří hledají rychlé a vysoce účinné řešení. Nové intenzivní kondicionéry přichází ve třech variantách: Repair pro suché a poškozené vlasy, Keratin pro lámavé vlasy a Color pro vlasy barvené nebo zesvětlené. Všechny obsahují 5x více aminokyselin než běžný kondicionér, proto dodávají vlasům efektivní a instantní pomoc ihned po umytí.

Spěcháte na důležitou schůzku, potřebovala byste si ještě umýt vlasy, ale už to nestíháte? Pak sáhněte po suchých šamponech Syoss, které vám zajistí okamžitě čisté vlasy. Suché šampony Syoss jsou na trhu k dostání ve dvou variantách Anti Grease a Pure Fresh. Obě se mohou pyšnit veganským složením, které přidá vašim vlasům jeden extra den svěžesti. Novinkou na trhu je tónovací suchý šampon Syoss pro hnědé vlasy, který navíc ještě obarví odrosty a zakryje šediny.

Naše weby

Nejnovější články

- Reklama -Newspaper WordPress Theme

Ostatní právě čtou

Další články autora

- Reklama -Newspaper