Úterý, 23 července, 2024
novinky

Odvážné barevné kombinace, které zkrátka fungují: Inspirujte se v ulicích Milána

Redakce doporučuje

Váš šatník se během podzimu vůbec nemusí nést v duchu zemitých tónů. Inspirujte se barevnými kombinacemi, na které nedají Italky dopustit. I na první pohled nesourodé barvy, dokážou spolu skvěle fungovat.

Podzim ve vašem šatníku vůbec nemusí být v nudných tónech. Právě naopak. Přestože Italky milují přírodní odstíny, právě v podzimním období se dokáží pořádně odvázat. Nahlédněte spolu s námi do ulic Milána a nechte se inspirovat variacemi, které rozzáří i ten nejsychravější den.

Hravá geometrie
Přestože kdysi bylo kombinování pásků tabu, dnes to už neplatí. Klidně si můžete vzít také dva kousky v různých barvách, podstatné však je, aby byly samotné proužky buď horizontální nebo vertikální. Tohoto pravidla se vždy držte.

Tedy pokud máte rozdílné barevné akcenty, tato rovina by měla zůstat jednotně zachována. Na podzim vypadá naprosto perfektně hnědá s fialovou. Je to ověřená klasika, která nikdy nezklame.

Přitažlivá nesourodost
I když mnoho žen nerado kombinuje červenou s růžovou, jedná se spíše o předsudky. Tyto barvy totiž vypadají spolu krásně. Hodí se však zejména brunetkám, plavovlásky by měly volit jemnější tóny. Střihově se pak držte také spíše minimalistických linií. Tehdy zaručeně budete působit velmi chic.

- Reklama -magazin
- Reklama -PR článek

Nejnovější články

Výběr materiálů pro pánské spodní prádlo: pohodlí a kvalita jako priorita

Spodní prádlo je nepostradatelnou součástí každodenního života a základem pohodlného nošení je volba správného materiálu. V posledních letech se...
- Reklama -magazin

Více od autora

- Reklama -spot_img