Úterý, 23 července, 2024
novinky

Nejstylovější tenisky na podzim 2021: Dodají Vám styl, o jakém jste ani nesnily

Redakce doporučuje

Tenisek nikdy není dost a nejnovější trendy vás přesvědčí, že jedny přece jen ještě potřebujete. Máme pro vás ty nejstylovější outfity, které si můžete obléct na podzim a vypadat iv teniskách velmi chic.

Pokud sledujete byť jen trochu nejnovější dění v oblasti módy a trendů, neuniklo vám, že tenisky zažívají asi největší rozmach. Jeden pár tenisek prostě nikomu nestačí. Při pohledu na nejnovější kolekce se o tom přesvědčíte i sami. Což je také pozitivní je to, že stále více tenisek vzniká využitím recyklace a přiklání se na stranu udržitelnosti.

New Balance inspirované retro stylem 70. let
Kořeny tenisek sahají do proslulých běžeckých stylů značky. Pro jejich pohodlí a ideální balanc si je však lidé zamilovali natolik, že je nosili také jako lifestylové tenisky. Pestrobarevný výběr těch nejrůznějších modelů je jako ráj pro oči. My jsme sáhli po pastelovém modelu New Balance 237. Nadčasový design inspirovaný 70.lety minulého století představuje jakousi evoluci retro moderního designu obuvi. Tenisky, které přikyvují minulosti, ale patří současnosti. Jsou vyrobeny z kombinace semiše a nylonu ze 70. let. Charakteristický rukopis a logo N evokuje pocit nostalgie. Nezapomeňte, že tento typ tenisek se nosí s vytaženými ponožkami a cyklošortkami nebo černými legínami. Streetwearové značky zažívají v současné módě rozmach.

Conversy s kalhotovým kostýmem
Věčná klasika, která evokuje tak trochu kalifornský způsob života, jaký známe ze seriálů. Takové jsou Converse Chuck Taylor All Star. Univerzální model pro ženy i muže, který skvěle působí v kožené verzi. My jsme vybrali hnědou kůži, podzimní must-have. Tento originální model je předzvěstí perfektního stylingu, například s kalhotovým kostýmem v pánském stylu. Velmi hot tento podzim!

Městský styl je odrazem těch nejrůznějších tenisek světa. Jedními z nich jsou také tenisky PUMA
z druhé kolekce řady RE.GEN, jejíž základní myšlenkou je „Reduce, Reuse. Regenerate“. Snahou je omezit plýtvání textilem a znovu využít odpad, který v textilním průmyslu vzniká.
Tenisky můžete přizpůsobit svému vkusu a vybírat mezi modely Wild Rider, Mirage Sport nebo Suede.

- Reklama -magazin
- Reklama -PR článek

Nejnovější články

Výběr materiálů pro pánské spodní prádlo: pohodlí a kvalita jako priorita

Spodní prádlo je nepostradatelnou součástí každodenního života a základem pohodlného nošení je volba správného materiálu. V posledních letech se...
- Reklama -magazin

Více od autora

- Reklama -spot_img