Úterý, 23 července, 2024
novinky

50 shades of brown: Hnědá je královnou podzimu, podívejte se, po kterých odstínech sáhnout

Redakce doporučuje

Hnědá bude kralovat nejen podzimním, ale také zimním šatníkem. Všechny její odstíny jsou velmi žádanými. Důležité je ovšem ladit její tóny, k barvě vlasů a pokožce.

Hnědá bude kralovat nejen podzimním, ale i zimním šatníkem
Hnědá je královnou podzimu, podívejte se, po kterých odstínech sáhnout
Všechny její odstíny jsou velmi žádanými

Návrat do přírody
Spojení s přírodou, minimalismus a láska k planetě. I tyto pojmy designéři spojují s odstíny hnědé, kterou použili ve svých kolekcích. Právě její světlejší tóny se hodí zejména plavováskám, které by se měly vyvarovat tmavým verzím.

Umíte ji oživit s bílou, černou, ale i šedou barvou – to je taková ta klasika. Milujete-li však odvážnější kombinace barev, klidně ji doplňte žlutou, zelenou, červenou nebo modrou.

Hnědé káro jako hit podzimu
Pokud v módě preferujete neformálnost, káro je pro vás jako stvořené. A tedy vůbec neplatí, že je jen doménou anglického venkova.

Přestože mnohé z nás, si při tomto slově okamžitě v mysli vybaví flanelovou košili, tento vzor dokáže krásně hrát i na šatech, sakách, či overalech. Hnědé káro na béžovém podkladu je něco, čím rozhodně neuděláte krok vedle.

I univerzálnost může být sexy
Paleta barev, ve kterých dokonale vynikne vaše přirozená krása, pokud máte tmavé vlasy je rozhodně kombinace tmavě hnědé a černé.

Zdůrazníte eleganci, budete působit žensky a velmi přitažlivě. Tyto dva odstíny spolu pěkně harmonizují, ačkoli se mnoho žen takové kombinace bojí.

- Reklama -magazin
- Reklama -PR článek

Nejnovější články

Výběr materiálů pro pánské spodní prádlo: pohodlí a kvalita jako priorita

Spodní prádlo je nepostradatelnou součástí každodenního života a základem pohodlného nošení je volba správného materiálu. V posledních letech se...
- Reklama -magazin

Více od autora

- Reklama -spot_img