Úterý, 21 března, 2023
novinky
- Advertisement -Newspaper WordPress Theme
Rady a NávodyJeden z nejoblíbenějších dárků malých kluků? Kvalitní autodráha

Jeden z nejoblíbenějších dárků malých kluků? Kvalitní autodráha

Jestliže máte syna, s velkou pravděpodobností má rád všechny možné dopravní prostředky. Jestli už máte autíčka v mnoha podobách, malé, velké, kovové, dřevěné i plastové, jezdí s nimi po koberci, na němž jsou cesty, nebo je parkuje v garáži, věnujte mu určitě autodráhu. Zvolit můžete jak klasický typ, tak nějaký doplněný o tobogány, prudké zatáčky a mnohé jiné adrenalinové doplňky.

Hot Wheels autodráhy

Autíčka Hot Wheels se pyšní mezi dětmi velké oblibě. Jsou odolné, kovové nebo kombinované, tvořené kovem a pevným plastem, padnou dokonale do ruky. Právě k nim se hodí autodráha Hot Wheels. Na webových stránkách Hawaj.cz si můžete vybrat z různých autodráh, souprav, herních setů za velmi výhodné ceny. Např. se slevou 27 % z původní ceny můžete koupit Hot Wheels Velkou závodní dráhu. V balení najdete autíčko Hot Wheels, dráhu, kterou lze sestavit třemi různými způsoby s doplňky. Pro děti od 5 let.

I pro menší děti tady najdete zajímavé kousky. Třeba čtyřleté dítka se mohou hrát s Hot Wheels Monster Trucks Kaskadérské kousky. Jedná se o herní set, s nímž zažijí děti pořádnou akci plnou Monster trucků a aut Hot Wheels. Vyzkouší mnoho typů kaskadérských kousků a akce plné bourání. Hračka je pro děti od 4 let.

Autodráhy pro různá auta

I další typy autodráhy najdete v e-shopu Hawaj. Se slevou 42 % právě teď koupíte Mustar Variabilní dráhu s dinosaury a tunelem. Skládá se ze 144 dílků, lze ji sestavit do nepřeberného množství tvarů. Součástí je autíčko na baterie, tunel, dinosauři a stromy.

Pojďte do kvalitního obchodu Hawaj.cz a vyberte svým dětem dárky, s nimiž se budou hrát nejen po Vánocích, ale až do věku, kdy na ně budou „malé“. A pokud mají vaše děti rády vláčky, podívejte se i na velké množství vláčkodráh z různých materiálů.

Předchozí článekVyhněte se těmto 3 základním chybám při investování do kryptoměn
Další článekJak na psychohygienu, když máte náročné povolání

Naše weby

Nejnovější články

- Reklama -Newspaper WordPress Theme

Ostatní právě čtou

Další články autora

- Reklama -Newspaper