Úterý, 21 března, 2023
novinky
- Advertisement -Newspaper WordPress Theme
Pro ženy6 tipů, jak okořenit milostný život

6 tipů, jak okořenit milostný život

Máte pocit, že se z vašeho vztahu vytrácí vášeň a váš milostný život začíná být nudný a stereotypní? Poradíme vám, jak okořenit milostné hrátky a vnést do nich znovu napětí a vzrušení jako na začátku. Nebojte se vyzkoušet i něco nového.

1) Pamatujete si na to, když jste byli na začátku vztahu a klepala se vám kolena, jen když jste si svůj protějšek představili? Zkuste si uvědomit, na co jste v té době mysleli, co vás na druhém přitahovalo. Možná to byla jeho vůně, styl chůze nebo třeba hluboký hlas. Zaměřte se na stejné pocity a emoce, jako jste cítili dřív a možná se vám podaří znovu probudit skrytou vášeň. Nebojte se vrátit na místa, kde jste se poznali nebo kde jste si užili vášnivé milostné hrátky.

2) Počítejte s tím, že vztah se časem vyvíjí a pokud jste dřív nemuseli řešit nic kromě toho, kde se sejdete a co si oblečete, dnes už to může být jinak. Bydlíte spolu, řešíte každodenní starosti a máte pocit, že žijete ve stereotypu? Zkuste to změnit. Naplánujte si společné wellness, jeďte do lázní, zamluvte si noc v romantickém hotelu anebo jen vyzkoušejte hrátky s novými erotickými pomůckami.

3) Nebojte se ve vztahu zkoušet nové věci. Vyberte si erotické hračky pro vás, pro svého partnera a vyzkoušejte i erotické sady pro pár. Stydíte se a nevíte, jak svému protějšku podobné věci navrhnout? Co takhle si společně otevřít víno, pustit si hudbu a popsat si své tajné sexuální fantazie. Odtud je to už jen krok k jejich realizaci.

4) Vzpomínáte si, kdy naposledy jste si užili vzájemného svádění? Je vaše spodní prádlo spíš z bavlny, pohodlné a tak trochu nudné? Co takhle sáhnout po krajkovém a erotickém spodním prádle, za které by se nemusela stydět ani ta nejsvůdnější femme fattale. Odložte na chvíli tepláky a připravte svému protějšku překvapeni v podobě striptýzu nebo alespoň vzrušující masáže v erotickém kostýmku.

5) Naplánujte si milostné aktivity. Nemusíte si určit den v kalendáři, kdy se budete hrátkám věnovat, ale jděte na to trochu tajemným a hodně vzrušujícím způsobem. Nechte svému milému vzkaz v bundě, že pro něj máte na večer překvapení. Napište mu smsku do práce, co jej večer čeká a nechte jej chvíli v očekávání. Budete se divit, jak brzy bude tentokrát doma z práce.

6) Najděte si čas jen pro sebe a na svém vztahu dál pracujte. Vzpomeňte si, jak jste si na začátku říkali roztomilými jmény, jak jste se drželi za ruce a neustále chtěli být v objetí. Pracujte na tom, aby z vašeho vztahu neodešla ani vášeň, ale ani něha. Dopřejte si vzájemné rozmazlování a užijte si společných, nejen těch milostných, chvilek.

Naše weby

Nejnovější články

- Reklama -Newspaper WordPress Theme

Ostatní právě čtou

Další články autora

- Reklama -Newspaper